Hejného matematika

Milí rodičia a priatelia školy,

radi  by  sme  Vás  informovali,  že  sa  už  5  rokov  venujeme  výučbe  matematiky  podľa  metódy  profesora  Hejného  od 1. ročníka.

Na  Zápise  do  1. ročníka  si  pri  vypisovaní  zápisného  lístka  môžete  vybrať  jednu  z  možností:  Vaše  dieťa  sa  od  1. ročníka  môže učiť matematiku podľa metódy profesora Hejného alebo si môžete zvoliť klasickú výučbu matematiky.

Hejného metóda je veľmi zaujímavá a vhodná pre každé dieťa, žiaci sa vďaka nej učia matematiku s radosťou, pretože ich baví. Jedným z princípov tejto výučby je práca v prostrediach (napr. Krokovanie a schody, Stavby ...), do ktorých sú deti vtiahnuté. S výučbou matematiky podľa metódy profesora Hejného máme výborné skúsenosti a deti sa vďaka nej učia samostatne a logicky pracovať, preto by sme v takejto výučbe chceli pokračovať aj v budúcnosti.
Mnoho potrebných informácií o metóde nájdete na www.youtube.com (Milan Hejný) a i.
Na budúcich prváčikov sa už tešíme :-)

Ukážková hodina podľa Hejného metódy.