🎓 Dnes sme sa rozlúčili s našimi dvoma deviatackymi triedami. Spoločnou rozlúčkou sme si zaspomínali na krásnych 9 rokov štúdia – na chvíle plné učenia, smiechu, výziev, priateľstiev a nezabudnuteľných zážitkov. ❤️
Pozreli sme si spomienkové video a fotografie, vypočuli si výstižné charakteristiky jednotlivých žiakov, videli tanečnú choreografiu aj gitarové sólo a nechýbal ani Kahoot, v ktorom sme si overili, ako dobre poznáme nielen našich deviatakov, ale aj všetko, čo sme spolu počas rokov zažili. 😊
🏆 Najväčšou znalkyňou sa stala pani učiteľka slovenského jazyka, druhé miesto si s hrdosťou uchmatli triedni učitelia a na treťom mieste sa umiestnila druhá pani učiteľka slovenčiny spolu s pani učiteľkou z prvého stupňa. 👏
Naše milé deti, želáme vám, aby boli vaše ďalšie roky štúdia úspešné, naplnené novými skúsenosťami, dobrými ľuďmi a odvážnymi snami. Budeme radi, ak sa k nám niekedy vrátite na kus reči. 😊
Nezabudnite – dvere našej školy budú pre vás vždy otvorené. 💙🎓